Geoblog.pl    wstroneslonca    Podróże    Poza krawedz swiata    hmmm

hmmm

Tajlandia, Sukhobhai
Przejechano 20153 km

“Byc jak igla w srodku bawelny” – Ola z Wroclawia

“It’s a small step for a man but giant leap for a mankind” – Armstrong (Laurnt, Belgium)

“Take it easy” - Laurnt, Belgium

Miec nadzieje, ze wszystko pojdzie jak najlepiej ale przygotowac sie na najgorsze.

The shortest path to oneself leads around the World - Ola

Milosc jest prawem, milosc podlog woli.

M... - 2010-02-17 23:11
“It’s a small step for a man but giant leap for a mankind” – Laurnt, Belgium

Aniu pierwszy te słowa wypowiedział Neil Armstrong gdy 20 lipca 1969 roku jako pierwszy człowiek postawił stopę na księżycu:) Nie jakiś Belg:)

zapiskiznowychwysp - 2010-02-18 14:49
Jak zwykle czepiasz sie szczegolow i rozkladasz wszystko na drobne:)

M... - 2010-02-18 14:59
Umysł analityczny, a to tylko takie zboczenie "zawodowe";)
Zwykle się nie czepiam i nie rozkładam wszystkiego na drobne:) Gdybym tak robił nie zajmowałbym się niczym innym prócz rozkładania, a mam jeszcze czas na wiele konstruktywnych działań:) Także w mojej głowie zachodzi nie tylko analiza ale także synteza;)

zapiskiznowychwysp - 2010-02-18 15:06
Gratuluje

zapiskiznowychwysp - 2010-02-19 14:49
Dzis jak Armstrong "chodzilam" w stanie niewazkosci po dnie morza:) Jutro 18m, niezle:)))) nie moge sie juz doczekac:))

M... - 2010-02-19 21:34
Czekam na fotki i relację;)

M... - 2010-02-20 00:11
Znowu powiesz, że się czepiam i rozbieram wszystko na szczegóły:) Zastrzegam, że to jest jedynie dla żartu i nie jest to żadna złośliwość;) Pewnie dostanę za to jakąś małą szpileczkę, ale co mi tam:)

Na księżycu nie występuje stan nieważkości:) występuje grawitacja około 1/6g :) stan nieważkości to brak grawitacji:)

Widzę, że fajna zabawa przed Tobą:) Trochę Ci zazdroszczę ale jednocześnie życzę powodzenia i udanej zabawy:)

wstroneslonca
Anna Zawadzka
zwiedziła 11.5% świata (23 państwa)
Zasoby: 127 wpisów127 30 komentarzy30 1098 zdjęć1098 19 plików multimedialnych19

20.09.2009 - 21.09.2010